Videoarchiv

Zde najdete informace o archivních videích a další tvorbě, které si můžete objednat na adrese spisovna@ioolb.izscr.cz. Jedná se většinou o starší materiály, často ve snížené kvalitě zvuku a obrazu přepisem z VHS. Některé nahrávky již nemusejí být k dispozici. Vybrané filmy můžete získat v podobě souboru MP4 nebo na DVD. Některé dokumenty jsou určeny pouze pro potřeby HZS nebo složek IZS, jejich zaslání ostatním osobám není možné.

zavřít detail filmu

Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje - Územní odbor Domažlice, 30 let profesionální požární ochrany

DDokument z oslav 30. výročí založení profesionální PO v Domažlicích, pořádané za spolupráce JSDH Domažlice a Města Domažlice, na Náměstí Míru 22.4.2016 - Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje - Územní odbor Domažlice.okument z oslav 30. výročí založení profesionální PO v Domažlicích, pořádané za spolupráce JSDH Domažlice a Města Domažlice, na Náměstí Míru 22.4.2016 - Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje - Územní odbor Domažlice.
Číslo: 160400
Stopáž: 15 minut